Hero Team PL desert operations

Forum na temat desert operations dla członków i dla go¶ci też


#1 2010-07-26 10:15:36

 Fajak1998

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 103
Twój najlepszy kumpel/kumpela na forum: MasterMiki
WWW

Regulamin i faq forum

Faq forum:
1.Jak rozpoznać admina/moderatora?\Fajak1998
Odp.:Admin jest oznaczony złotym kolorem, a moderator niebieskim obecnie na forum nie ma modów
2.Gdzie się skierować jak nie ma tu odpowiedzi?\Fajak1998
Odp.: Do mnie na pw
3.Czy trzeba się zalogować byt pisać na czacie?\Fajak1998
Odp.:Tak
4.Co zrobić jak jaki¶ moderator dał mi bana za nic?\Fajak1998
Odp.:No jak na desert oprations czasem się zdarzy przypadkowo dać komu¶ bana to piszecie do mnie moderator może zostać zdegradowany do normalnego użytkownika lub nagrodzony banem
5.Co je¶li złamię jedn± regułę?\Fajak1998
Odp.:Je¶li to twoje 1 wykroczenie dostajesz upomnienie 2 wykroczenie ban a je¶li notorycznie łamałe¶ reguły to usunięcie konta (10 banów)
6.Co je¶li moderator mi grozi?\Fajak1998
Odp.:Napisz do mnie nagrodzę go banem
7.chcę zostać moderatorem jak nim zostać?\Fajak1998
Odp.:Tylko zaufani ludzie mog± zostać moderatorami. Musisz mnie przekonać, że nie zaszkodzisz forum i będziesz dobrym modem
8.Jak zdobyć punkty reputacji?\Fajak1998
Odp.:Za każde 100 minut po¶więcone forum dostaniesz punkt reputacji i oczywi¶cie inni użytkownicy mog± ci dać punkt za co¶ np.:
-Masz dobry pomysł i mog± ci za to go dać
-Pomożesz komu¶ mog± ci go dać
9.Co się stanie gdy usunę komentarz administratora?\Fajak1998
Odp.:Dostaniesz bana
10.Do kogo się zgłosić i powiadomić o problemach?
Odp.: Jest forum "błędy" co nie? za wysyłanie do administratorów będzie upomnienie \Fajak1998
Regulamin forum:
1.Nie Spamujemy\Fajak1998
2.Je¶li kto¶ robi co¶ złego na forum powiadomić admina może będzie jaki¶ plusik jak będziecie pilni? \Fajak1998
3.Nie nabijamy sobie bez sensu postów czym¶ takim:"ok,dobra,spoko,;pcbsncasljkb, lub nadużywanie !! !!????"\Fajak1998
4.dużo przekleństw jest u mnie zapisanych jako *** czyli jak napiszecie brzydkie słowo pojawi wam się *** Chyba że nie wpisałem do ocenzurowania\Fajak1998
5.Pomagamy w rozwoju sojuszu\Fajak1998
6.Piszcie w pomysłach jak by tu pomóc sojuszowi nagroda:1pkt reputacji\Fajak1998
7.1pomysł dziennie\Fajak1998
8.możesz mieć tylko 1 upomnienie administratorzy i moderatorzy mog± mieć 2 potem bany a więc jakby schemat:\Fajak1998
-1 upomnienie (2 jak admin lub mod)
-ban na 1 dzień
-ban na 2 dni
-ban na 4 dni
-ban na 7 dni
-ban na 2 tyg
-usunięcie konta
(nie lubimy Spamerów i off-topów)
9.Administratorzy jak oceniaj± twój post(nie zawsze co¶ napisz±) pisz± 2 kolorami:\Fajak1998
-czerwony jak post jest negatywny (-1 reputacji)
-zielony jak post jest pożyteczny (+1 reputacji)
Administratorów to nie dotyczy
10.Nie usuwamy komentarza admina (zgłoszenie przez inn± osobę usunięcia komentarza daje jej +1 reputacji)\Fajak1998
11.Szanujemy adminów i modów (Dbaj± o bezpieczeństwo)\Fajak1998
12.w w±tkach piszemy ¶ci¶le a nie ogólnie np.: "kilka pomysłów" \Fajak1998
Będę aktualizował\Fajak1998


Jestem administratorem i założycielem tego forum o sojuszu HTP Hero Team PL pozdrawiam
Szanuj administrację bo ona pomaga żeby w każdym temacie cię nie wyzywali daje bany tylko po to żeby dać naukę usuwa konto bo martwi się o młodych użytkowników\Fajak1998 administrator

http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.predatorsshaiya.pun.pl www.elf-bot.pun.pl www.mikimenager2012.pun.pl www.azschorzow.pun.pl www.informatyka2008.pun.pl