Hero Team PL desert operations

Forum na temat desert operations dla członków i dla gości też


#1 2010-07-26 18:38:08

 MasterMiki

Administrator

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 100
Twój najlepszy kumpel/kumpela na forum: Fajak1998

Rangi[zaakceptowane]

Będziemy wymyslac rangi dla dobrych graczy np.dla aktywnych możecie wymyslac cos np.dla aktywnych pomysłowych a ja ocenie.Ja mam dla pomysłowego Minister Pomysłów .Co wy na to .Pisać wasze propozycje pozdrawiam (__MasterM!k!__) Pozdro

Zaakceptowano,przenoszę do zakceptowanych\Fajak1998


Szanuj całą administracje nawet jeśli jesteś jej członkiem witam IM admin      Potknąłem sie ale to nie zmiejsza gwałtowności tego bana BY MasterMiki http://www.htpdesertoperations.pun.pl/_fora/htpdesertoperations/avatars/3.gif

Offline

 

#2 2010-07-26 19:48:50

 Fajak1998

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 103
Twój najlepszy kumpel/kumpela na forum: MasterMiki
WWW

Re: Rangi[zaakceptowane]

Zaakceptowałem


Jestem administratorem i założycielem tego forum o sojuszu HTP Hero Team PL pozdrawiam
Szanuj administrację bo ona pomaga żeby w każdym temacie cię nie wyzywali daje bany tylko po to żeby dać naukę usuwa konto bo martwi się o młodych użytkowników\Fajak1998 administrator

http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif

Offline

 

#3 2010-07-26 19:49:46

 MasterMiki

Administrator

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 100
Twój najlepszy kumpel/kumpela na forum: Fajak1998

Re: Rangi[zaakceptowane]

nowy użytkownik od 0 postów                                                                                                                                                                                              Użytkownik od 10 postów                                                                                                                                                                                                Junior Member od 50 postów                                                                                                                                                                                          Junior Hero od 99 postów                                                                                                                                                                                                     Hero od 150 postow                                                                                                                                                                                                             Senior hero od 200 postów                                                                                                                                                                                              Mistrz Herosów od 300 postów                                                                                                                                                                                           Mistrz Forum od 450 postów                                                                           Pretendent na Moda od 600 postów


A poprawnie:
nowy użytkownik od 0 postów
Użytkownik od 10 postów
Junior Member od 50 postów
Junior Hero od 99 postów
Hero od 150 postów
Senior Hero od 200 postów
MIstrz Herosów od 300 postów
Mistrz forum od 450 postów
Pretendent do moda od 600 postów\Fajak1998


Szanuj całą administracje nawet jeśli jesteś jej członkiem witam IM admin      Potknąłem sie ale to nie zmiejsza gwałtowności tego bana BY MasterMiki http://www.htpdesertoperations.pun.pl/_fora/htpdesertoperations/avatars/3.gif

Offline

 

#4 2010-08-01 10:25:26

drewniakS

Padawan

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1

Re: Rangi[zaakceptowane]

  ja jestem za

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lolzone.pun.pl www.sound4u.pun.pl www.szczesciarze.pun.pl www.game.pun.pl www.theshinobiworld.pun.pl